Serdecznie zapraszamy do współpracy projektantów, architektów oraz pracownie aranżacji wnętrz. Nasza oferta jest skierowana do osób realizujących projekty łazienek w mieszkaniach, domach, rezydencjach oraz obiektach użyteczności publicznej.

Chcemy podkreślić, że współpraca z architektami i projektantami jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, dlatego podchodzimy do niej z rozwagą i szacunkiem. Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne mechanizmy i narzędzia wspomagające harmonijne współdziałanie. Architektom pozwalają one przede wszystkim skupić się na tym, co dla nich najważniejsze. Posiadamy przecież wspólny cel – zadowolenie Klienta końcowego. W jego realizacji chcemy pomagać i aktywnie uczestniczyć.

Jesteśmy najlepszym partnerem do współpracy.

Nasze atuty to Doradcy, logistyka, katalog on-line oraz jakość naszych ekspozycji.
Omnires udostępnia architektom i dekoratorom wnętrz panel Klienci Hurtowi, gdzie po zalogowaniu udostępniane są dodatkowe funkcje i narzędzia takie jak:

  • Możliwość przygotowywania ofert i zestawień
  • Informacja o dostępności poszczególnych produktów

 

Model CAD dostępny przy produkcie lub w serwisie Archispace. Również dostępna jest baza modeli CAD dla programu CAD Decor.


By poznać szczegóły, zasady oraz korzyści płynące ze współpracy zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za współpracę z architektami i biurami projektowymi:

Gabriela Pender
tel: 603 838 378
gabriela.pender@omnires.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy.