O firmie

Firma Omnires jest producentem i dystrybutorem wyposażenia łazienek, w tym armatury łazienkowej i kuchennej, kabin prysznicowych, zestawów prysznicowych i deszczownic, syfonów i akcesoriów łazienkowych. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów hurtowych jak i detalicznych.
Działamy na rynku artykułów instalacyjno-sanitarnych od 1990 roku. W tym czasie znacznie się rozwinęliśmy - w 2010 przenieśliśmy nasz magazyn, serwis oraz biuro do dużego parku logistycznego w Nadarzynie k. Warszawy, a rok później otworzyliśmy nasz nowy salon w Warszawie przy ulicy Kleszczowej 18, gdzie zapraszamy wszystkich klientów detalicznych.

 

Dystrybucja

Prowadzimy dystrybucję produktów znanych w świecie producentów armatury i osprzętu łazienkowego, takich jak: Grohe, Pomd'Or, Cosmic, Colombo Design, Nobili. W naszym salonie przy ulicy Kleszczowej znajdą Państwo ponadto setki produktów wszystkich liczących się producentów z branży instalacyjno-sanitarnej, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

 

Działalność

Posiadamy magazyn wysokiego składowania o dużej powierzchni zapewniający ciągłość dostaw i dostępność większości towarów od ręki. Zapewniamy realizację każdego zamówienia w ciągu 48 godzin. Sieć serwisantów i przedstawicieli handlowych dba o naszych klientów na terenie całego kraju.

Nasze marki

Nasze produkty występują pod markami własnymi:


OMNIRES

Omnires - producent i dystrybutor wyposażenia łazienekTylko wybrane produkty klasy premium tworzą rodzinę Omnires. Oferujemy produkty, które spełniają jednocześnie trzy kryteria: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design z myślą o łazience XXI wieku.


BIHC

Best Idea House CompanyRozsądna cena idąca w parze z jakością wykonania - ta idea przyświecała nam podczas tworzenia produktów oznaczonych marką BIHC. To najlepszy wybór dla wszystkich, którzy wymagają jakościowych produktów bez konieczności przepłacania.


MARBLE+

Marble+ - wanny i umywalki z lanego marmuruWanny i umywalki marki Marble+ wykonane zostały w całości z lanego marmuru - kompozytu, skład którego w 75% tworzy naturalny marmur. Produkty z lanego marmuru charakteryzują się tą samą wytrzymałością i elegancją co naturalny marmur, przewyższając go jednocześnie właściwościami plastycznymi.